Čtvrtý turnaj Golf Channel Private Tour 2018, Tour 2 – TEEKANNE CUP – zavedl hráče na hřiště v Karlových Varech (Olšová Vrata), kde se tour koná každý rok. Stejně jako v předchozích letech hřiště potěšilo výbornou atmosférou a cateringem. Naopak nepotěšilo svoji obtížností, neboť i přes velikou snahu všech přítomných si jen jeden jediný hráč zlepšil svůj HCP.

Jak už to bývá, o výsledku rozhoduje více faktorů a jedním z nich je i počasí. Dnes jsme se dočkali menších veder, v jednu chvíli i krátké přeháňky, která však neměla dlouhého trvání. Hřiště i přes několikaměsíční sucha bylo poměrně v dobré kvalitě. Míčky po tvrdším povrchu však lítaly zbytečně daleko a suchý podklad nepomohl ani při krátké hře, který též způsoboval hráčům menší trable a celkově pak vyšší počet ran.

Po devíti jamkách čekala hráče příjemná část turnaje v podobě občerstvovací zastávky, kde mohli ochutnat vína Reisten, ovocné šťávy Appela, Cider nebo si dát svojí oblíbenou plzničku a k tomu mj. výbornou škvarkovou pomazánku či řízečky. Někteří byli po úvodní devítce a hodně golfu lehce vyčerpaní, nicméně po doplnění energie všichni pokračovali ve hře s nadějí, že teď to hřišti ukáží. Při vyhlašování výsledků, kdy na bednu stačilo i 30 stablefordových bodů, se velmi rychle zjistilo, že hřiště dnes bylo pro řadu hráčů obtížnější než obvykle a vynikající výsledky se i přes velikou snahu nedostavily. I tak byla nálada na terase klubovny báječná, samozřejmě i s ohledem na vynikající místní kuchyni.

golf-channel-pt-2018--teekanne-cup-23-08-k-vary-160.jpg

Vítězství v jednotlivých HCP kategoriích si odnesli: Aleš HERMANN, Václav ŠMACH a Martin MICHL.  Ve vložených soutěžích kralovali: Tomáš CSISZÁR, Jan JUKL, František CIVÍN a Alena MATĚJOVIČOVÁ. Nejnižší počet ran zahrál Václav KUNA (82 ran) a naopak nejvíce stablefordových bodů uhrál Martin MICHL (39 stb.b.).

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Výsledky vložených soutěží:

  • Longest Drive – muži (jamka č. 7)                   František CIVÍN

  • Longest Drive – ženy (jamka č. 7)                    Alena MATĚJOVIČOVÁ

  • Narest to the Pin (jamka č. 10)                         Jan JUKL (2,97 m)

  • Nearest to the Pin by Bang & Olufsen (jamka č. 17)

  • Tomáš CSISZÁR (2,33 m)

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A

1             HERMANN Aleš

2             HOBZA Jan

3             KUNA Václav

golf-channel-pt-2018--teekanne-cup-23-08-k-vary-484.jpg

Kategorie B

1             ŠMACH Václav

2             BALGA Miloš

3             WORKMAN Bruce

 

Kategorie C

1             MICHL Martin

2             TRAXMANDL Jiří

3             POLCAROVÁ Soňa

 

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

golf-channel-pt-2018--teekanne-cup-23-08-k-vary-151.jpg

Při závěrečné tombole o TV LG od TV Golf Channel si novou televizi odvezl Ivan MATĚJOVIČ.

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání při posledním turnaji, který se koná 20. 9. na Konopišti, kde se hraje Radecký.

Hlavnímu partnerovi turnaje – TEEKANNE – děkujeme za krásné ceny pro vítěze! Hřisti Golf Resort Karlovy Vary děkujeme za báječnou spolupráci při organizaci turnaje, perfektní servis a výborný catering!

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE

TEEKANNE kombinuje více než 130 let zkušeností s tvorbou nových i současných chuťových druhů. TEEKANNE GmbH je největším leadrem na rakouském trhu s podílem 60 %, hlavní sídlo je v Salzburu, má dvě dceřiné společnosti v Polsku a v České republice.

Více o společnosti a jejích produktech najdete na www.teekanne.cz.