ESO9 Slovakia Cup se odehrál jako jediný turnaj v rámci Private Tour na slovenském hřišti Penati Golf Resort, které si pro svoji výjimečnost z hlediska kvality hřiště a poskytování služeb oblíbil nejeden golfista.

Většina hráčů se vzhledem k vzdálenosti hřiště vydala na „místo činu“ již v předstihu o den dříve a využila možnosti strávit příjemný večer v areálu s ubytováním v nedaleko vystavěných vilek či si zahrát druhou osmnáctku, než se v rámci turnaje hrála. Ti, co cestovali na hřiště až v den turnaje, mohli využít pozdějších startů a v klidu dorazit a vychutnat si atmosféru tohoto jedinečného rezortu.

Hrálo se hřiště LEGEND COURSE se závěrečným poloostrovním greenem jamky č. 18, který končí kousek od terasy klubovny, takže ti hráči, kteří byli lehce rozladění utopením svého míčku na poslední jamce, si náladu mohli spravit nabídkou místní výborné kuchyně a naopak pozorovat, jak se daří či nedaří ostatním. Že se nejedná o lehké hřiště, které by měli hráči „nachozené“ a pod kontrolou, odhalily i výsledky, kdy si z pole čítajícího 60 hráčů domů odnesli lepší HCP pouze 2 hráči.

golf-channel-pt-2018-eso9-slovakia-cup-08-06-penati-002.jpg

Během dne zajišťovali hráčům pitný režim společnosti REISTEN (ochutnávkou vín) a APPELA/REDBROOK CIDER (ochutnávkou 100 % ovocných šťáv a čepovaným ciderem). K pohodě přispěl i neustálý rozvoz chlazených nápojů tak, aby hráči vzhledem k teplejšímu slunečnému počasí dohráli nejen všechny jamky, ale ve zdraví se dostali až na jamku č. 19.

golf-channel-pt-2018-eso9-slovakia-cup-08-06-penati-019.jpg

Vítězství v jednotlivých HCP kategoriích si odnesli: Pavel LEXA, Milan ZEMAN a Tomáš PRÍMUS. Ve vložených soutěžích kraloval Pavel URBÁNEK a Václav KRAML, zatímco z přítomných žen si cenný skalp za Longest Drive neodnesla žádná.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Hlavním partnerem turnaje byla společnost ESO9 Slovakia, která si pro vítěze připravila krásné a bohaté dárkové koše. K výborné náladě všech hráčů přispěl i dárek na uvítanou od Golf Channel a bohatá tombola.

Výsledky vložených soutěží:

  • Longest Drive – muži (jamka č. 11) Václav KRAML (247 m)

  • Narest to the Pin (jamka č. 3) Pavel URBÁNEK (1,39 m)

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A (HCP 0 – 14)

1             LEXA Pavel

2             NETOLICKÝ Tomáš

3             SOJKA Pavel

 

Kategorie B (HCP 14,1 – 20,8)

1             ZEMAN Milan

2             REITINGER Pavel

3             DRDA Antonín

 

Kategorie C (HCP 20,9 – 54)

1             PRÍMUS Tomáš

2             CZENE Pavel

3             ZÁVODNÝ Matúš

golf-channel-pt-2018-eso9-slovakia-cup-08-06-penati-054.jpg

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

Při závěrečné tombole o TV LG od TV Golf Channel vylosoval zástupce společnosti ESO9 Slovakia (Martin SALOŇ, ředitel) Ivana POLCARA.

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání při dalším turnaji, který se koná 28. 6. na hřišti Beroun Golf Resort.

golf-channel-pt-2018-eso9-slovakia-cup-08-06-penati-097.jpg

Hlavnímu partnerovi turnaje – ESO9 Slovakia – děkujeme za krásné ceny pro vítěze ! Hřisti Penati Golf Resort děkujeme za báječnou spolupráci při organizaci turnaje a perfektní servis !

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE:

Společnost ESO9 international a.s. patří mezi přední dodavatele podnikových informačních systémů v České republice a na Slovensku. Informační systém ESO9 nabízí svým uživatelům řešení v šesti národních legislativách a v několika jazycích. Mezi spokojené zákazníky patří více jak osm set společností z různých oblastí podnikání.

Více informací naleznete na www.eso9.info.