Podobně jako hosté Golf Channel Private Tour 2017 u Tour 1, si i hosté dnešní Tour 2, mohli vychutnat večer před turnajem v hotelu Rezidence Golf, kde pro ně bylo připravené venkovní posezení s grilováním, a tak se živě diskutovalo nejen o golfu do pozdních hodin.

Ráno hráče čekala chutná snídaně na hotelu a pak už krátký přejezd na hřiště, sluníčko a všem velmi příjemné a oblíbené mariánskolázeňské hřiště se svoji krásnou klubovnou, která v sobě skrývá kouzlo starých časů a historie.

Hráči si po celý den užívali ideálního golfového počasí, a tak se přepisoval HCP u mnohých z nich. Pro umístění na bedně byl potřeba velmi dobrý výsledek (8 z 9 hráčů „na podiu“ dnes zlepšovalo). První místa ve svých kategoriích obsadili: Václav KRAML, Richard NOVOTNÝ a Martin KAVALÍR.

golf-channel-private-tour-2-presented-by-lg-eso9-cup-029.jpg

Hlavní partner turnaje – ESO9 international – připravil pro vítěze nádherné dárkové koše, na které se hráči těšili už od časného rána, kdy si je mohli prohlédnout ještě před zahájením turnaje.

golf-channel-private-tour-2-presented-by-lg-eso9-cup-002.jpg

Ceny vítězům předával p. Ivan POLCAR, který kromě vítězů HCP kategorií odměnil i vítěze vložených soutěží. Dárkový koš plný pochutin si tak odnesli: Roman KOUBA (Nearest to Pin, 104 cm), Václav KRAML (Longest Drive – muži) a  Simona KAŠPAROVÁ (Longest Drive – ženy).

Speciální cenou pak byl i dárek od společnosti Bang & Olufsen, kterou si za Nearest to pin na další z 3-parových jamek odnesl Done POPOVSKY (162 cm, jamka č. 8).

golf-channel-private-tour-2-presented-by-lg-eso9-cup-026.jpg

Po předání cen za umístění v HCP kategoriích a vložených soutěžích se přešlo k losování z vizitek (o vína z vinařství REISTEN) a ze skorekaret (o ceny v podobě voucherů na green fee, ubytování s green fee, vína a další dárky). TV LG od TV Golf Channel dnes vyhrál Jirka ZEMAN. Toho také za eagle na jamce č. 2 odměnil spoluhráč z flightu Václav ŠMACH z Vinařství Reisten, který mu věnoval láhev kvalitního vína.

golf-channel-private-tour-2-presented-by-lg-eso9-cup-030.jpg

Všem vítězům a výhercům blahopřejeme! A všem přítomným děkujeme za účast !

Kompletní výsledkovou listinu najdete ZDE.

Hlavnímu partnerovi turnaje – ESO international – děkujeme za krásné ceny pro vítěze. Royal Golf Club Mariánské Lázně děkujeme za spolupráci a báječnou atmosféru !

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – ESO9 international

golf-channel-private-tour-2-presented-by-lg-eso9-cup-121.jpg

Společnost ESO9 international a.s. patří mezi přední dodavatele podnikových informačních systémů v České republice a na Slovensku. Informační systém ESO9 nabízí svým uživatelům řešení v šesti národních legislativách a v několika jazycích. Mezi spokojené zákazníky patří více jak osm set společností z různých oblastí podnikání.

Více informací naleznete na www.eso9.info.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »