Stejně jako v předchozím týdnu Tour 1 zavítali i hráči z Tour 2 koncem srpna na západočeské hřiště, konkrétně na velmi známá a oblíbená Olšova vrata do Karlových Varů.

Počasí všem přítomným opět velmi přálo, avšak pro hru je to jen jeden z důležitých aspektů. A tak i přes krásnou atmosféru zdejšího hřiště a výborný catering si hráči odnášeli vyšší čísla, která zapříčinil vyšší počet patů než obvykle, prostě rychlé greeny ne každého potěší. Ve 2 HCP kategoriích stačilo na vítětství „pouhé udržení svého HCP“, pouze v kategorii C nejvyšších HCP se našli hráči na 1. a 2. místě, kteří se dnes zlepšili.

Vítězi jednotlivých HCP kategorií, kteří si kromě krásných cen od hlavního partnera dnešního turnaje – ČSOB LEASING – odnesli i luxusní trofeje: Ivan POLCAR, Ivan STAROVIČ a Aleš ULMAJER. Z cen za vítězství ve vložených soutěžích se radovali: Kamil KOŽELUH (Nearest to Pin – 339 cm), František CIVÍN (Longest Drive - muži) a Pavla LOUKOTOVÁ (Longest Drive - ženy).

golf-channel-private-tour-2-035.jpg

Po předání cen za umístění v HCP kategoriích a vložených soutěžích se přešlo k losování z vizitek (o vína z vinařství REISTEN) a ze skorekaret (o ceny v podobě voucherů na green fee, ubytování s green fee, vína a další dárky). Třešinkou na dortu pak byla výhra v podobě TV, kterou si s velkou radostí odnesl Pavel MAREK.

golf-channel-private-tour-2-039.jpg

Všem vítězům a výhercům blahopřejeme! A všem přítomným děkujeme za účast !

Kompletní výsledkovou listinu najdete ZDE.

Hlavnímu partnerovi turnaje – ČSOB LEASING – děkujeme za krásné ceny pro vítěze. Golf Resort Karlovy Vary za kvalitně připravené hřiště a výborný catering !

golf-channel-private-tour-2-006.jpg

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – ČSOB LEASING:

ČSOB Leasing je univerzální leasingová společnost. Nabízí zákazníkům širokou škálu produktů: finanční leasing, zpětný leasing, releasing, zákaznický úvěr, full-service leasing, operativní leasing, fleet management pro financování pořízení či užívání lehké i těžké dopravní techniky, strojů, zařízení, výpočetní techniky, technologií a technologických celků, včetně financování předmětů velkých pořizovacích hodnot (vagóny, letadla apod.) nebo syndikovaného financování. Svým partnerům, dodavatelům předmětů financování, je oporou ve financování skladových zásob.

golf-channel-private-tour-2-128.jpg

ČSOB Leasing je členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC.

Své služby nabízí zákazníkům – podnikatelům a soukromým osobám – nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale i přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů.

golf-channel-private-tour-2-130.jpg

Dceřinou společností ČSOB Leasing je ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. V úzké spolupráci se svou dceřinou společností ČSOB Leasing zajišťuje širokou škálu pojistných produktů od předních pojišťoven na českém trhu.

ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2008.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

ČSOB Leasing je společností, která chápe potřeby svého okolí. Přichází s takovými řešeními, která podporují budoucí rozvoj a progresivní změny v oblasti dopravní mobility a zároveň celospolečenské snahy chránit přírodu a pečovat o ni. Společenská odpovědnost je genetickou součástí filozofie společnosti.

ČSOB Leasing byl oceněn v řadě soutěží o nejlepší finanční produkty či společnosti: Zlatá koruna, Zlatý měšec, Fleet Awards, CZECH TOP 100 či Flotila.

golf-channel-private-tour-2-122.jpg