Druhý turnaj Golf Channel Private Tour 2018 – CYRRUS CUP – se konal na Kácově, kde se za krásného slunečného počasí hrála kombinace těchto devítek: Forest a River.

Letos hráčům na private tour počasí opravdu přeje a nejinak tomu bylo i na Kácově, kde po celý den svítilo sluníčko a na nebi se jen sporadicky objevovaly bílé mráčky přinášející trošku stínu. Vzhledem k tomu, že v turnaji byly povolené buggy, což většina hráčů využila, delší přechody či výškové metry na hřišti nikoho nerozhodily.

Hlavním partnerem turnaje byla tentokrát společnost CYRRUS, která si pro všechny hráče připravila uvítací dárek v podobě golfové čepice, míčků a týček. Za Golf Channel jsme doplnili lahví sektu a výborná nálada tak byla nejen na úvod turnaj zajištěna. Během turnaje čekala  hráče občerstvovací zastávka, kde se tradičně prezentovali společnosti REISTEN ochutnávkou vín a  APPELA/REDBROOK CIDER ochutnávkou 100 % ovocných šťáv a cideru. O dobré výsledky se ale hráči museli zasloužit již sami.

golf-channel-pt-2018-cyrrus-cup-07-06-kacov-028.jpg

Vítězství v jednotlivých HCP kategoriích si odnesli: Václav KUNA, Jiří TUŽIL a Michal MAČÁK. Ve vložených soutěžích se největší boj strhl v rámci Longest Drive – muži, kde si cenný triumf nakonec vybojoval Zdeněk HLINSKÝ. Mezi ženami zahrála nejdelší drive Pavla LOUKOTOVÁ.

golf-channel-pt-2018-cyrrus-cup-07-06-kacov-029.jpg

A na závěr trošku statistiky: celé startovní pole čítající 51 hráčů uhrálo 0 x eagle, 16 x birdie,  152 x par, 263 x bogey a pár horších, méně chtěných výsledků. Nejnižší počet ran zahrál opět Vašek KUNA (77 ran) a naopak nejvíce stablefordových bodů uhrál Michal MAČÁK (48 b.), což jsou vzhledem k obtížnosti hřiště velmi pěkné výsledky. Lepší HCP si domů odnesli 4 hráči.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Výsledky vložených soutěží:

  • Longest Drive – muži (jamka č. 9, Forest) Zdeněk HLINSKÝ

  • Longest Drive – ženy (jamka č. 9, Forest) Pavla LOUKOTOVÁ

  • Narest to the Pin (jamka č. 8, River)        Michal MAČÁK (3,77 cm)

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A (HCP 0 – 14)

1             KUNA Václav

2             JUŘIČEK Milan

3             BÍNA Milan

 

Kategorie B (HCP 14,1 – 21)

1             TUŽIL Jiří

2             HEŘMÁNEK Jiří

3             SLUNEČKO Vít

 

Kategorie C (HCP 21,1 – 54)

1             MAČÁK Michal

2             LAŇOVÁ Ivana

3             KALOD Hynek

 

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

Při závěrečné tombole o TV LG od TV Golf Channel vylosoval zástupce společnosti CYRRUS (Kamil KRICNER, obchodní ředitel) Petra SODOMKU.

golf-channel-pt-2018-cyrrus-cup-07-06-kacov-037.jpg

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání při dalším turnaji, který se koná 27. 6. na hřišti Beroun Golf Resort.

Hlavnímu partnerovi turnaje – CYRRUS – děkujeme za krásné ceny pro vítěze a dárky pro všechny hráče! Hřisti Panorama Golf Resort - Kácov děkujeme za báječnou spolupráci při organizaci turnaje a perfektní servis !

golf-channel-pt-2018-cyrrus-cup-07-06-kacov-011.jpg

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE:

CYRRUS

Spolehlivý partner pro vaše investice

Od roku 1998 jsme urazili dlouhou cestu, která nebyla vždy jednoduchá, ale o to více zkušeností jsme na ní získali. Jsme hrdí na to, že dnes můžeme být partnerem Golf Private Tour 2018, stejně jako více než 4000 klientů naší společnosti.

golf-channel-pt-2018-cyrrus-cup-07-06-kacov-023.jpg

Začínali jsme jako obchodník s cennými papíry a naší hlavní službou bylo zprostředkování nákupu akcií. Jako mnozí jsme se nechali unést a zapomněli na záchrannou brzdu, abychom se následně jako jedni z mála zamysleli a nastavili nová, lepší pravidla. Od roku 2010 nabízíme našim klientům investice do investičních certifikátů a v rámci jasně nastavených investičních strategií.

Samozřejmě nechceme zaspat, proto přicházíme na český trh inovacemi, které přibližují investiční prostředí tomu v západní Evropě. Poměrně krátce nabízíme možnost investování do aktivně řízených portfolií, která dynamicky reagují na dění na trzích. I při jejich přípravě samozřejmě spolupracujeme s renomovanými západoevropskými emitenty.

Pokud chcete investovat s výnosem, poraďte se s námi. Více na www.cyrrus.cz.