První srpnový turnaj Private tour se odehrál na hřišti v Kynžvartu, které bylo otevřené v r. 2008. Golfový areál leží v překrásném prostředí historického zámeckého parku v anglickém stylu, založeného v letech 1821-1831 kancléřem Metternichem. Resort je citlivě zasazen do historicky i přírodně výjimečného prostředí s kulisou klasicistního zámku, u kterého končí jamka č. 18.

Jak už je na turnajích Private tour zvykem, obdrží hráči při příjezdu nejen snídani, ale i krásný dárek. Tím dnešním byl koňak Hennessy VS (very special), jehož chuť někteří hráči ochutnali ještě před odchodem na úvodní jamku. Zda jim pomohl v uvolněném švihu či nikoliv, se můžeme jen dohadovat, nicméně z jednoho takto degustujícího flightu se dva hráči umístili na bedně a třetí vyhrál vloženou soutěž Nearest to the Pin ….

1-golf-channel-pt-2018-redbrook-cider-cup-16-08-kynzvart-241-(11).jpg

Po úvodní devítce se hráči mohli zastavit na svačinku a mj. ochutnat produkty APPELA/REDBROOK CIDER (10 druhů 100 % ovocných šťáv a cideru). Občerstveni pak vyrazili na další devítku, kde je v altánku u jamky č. 13 čekala ještě ochutnávka vín REISTEN.

golf-channel-pt-2018-redbrook-cider-cup-16-08-kynzvart-309.jpg

Hřiště bylo po úmorných vedrech vyschlé a míčky lítaly dál než obvykle. Na prvních místech v kategoriích se tak umístili hráči s počtem stablef.bodů víc než 40. Vítězství v jednotlivých HCP kategoriích si odnesli: Ivo SKÁLA, Done POPOVSKÝ a Václav KRAML. Ve vložených soutěžích kralovali: Radek MACHAČKA a Pavel PROKŠ. Nejvíce stablef.bodů uhrál Václav KRAML (44), který zároveň zahrál nejnižší počet ran (76) a snížil si HCP z 9,8 na 8,2. Lepší HCP si dnes uhrálo 11 hráčů. Všem gratulujeme !

Výsledky vložených soutěží:

  • Longest Drive – muži (jamka č. 7)                           Radek MACHAČKA

  • Longest Drive – ženy (jamka č. 7)                           -------------------------

  • Narest to the Pin (jamka č. 17)                                 Pavel PROKŠ (0,17 m)

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A (HCP 0 – 14)

1             KRAML Václav

2             LEXA Pavel

3             JÍROVÝ Lukáš

golf-channel-pt-2018-redbrook-cider-cup-16-08-kynzvart-343.jpg

Kategorie B (HCP 14,1 – 21)

1             POPOVSKÝ Done

2             LAITL Milan

3             KOUBA Roman

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Kategorie C (HCP 21,1 – 54)

1             SKÁLA Ivo

2             HANÁK Rudolf

3             KALOD Hynek

 

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

Při závěrečné tombole o TV LG od TV Golf Channel byl vylosován Hynek KALOD.

golf-channel-pt-2018-redbrook-cider-cup-16-08-kynzvart-347.jpg

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání při posledním letošním turnaji, který se koná 19. 9. na hřišti Greensgate Golf & Leisure Resort.

Hlavnímu partnerovi turnaje – REDBROOK CIDER – děkujeme za krásné ceny pro vítěze! Hřisti Golf Club Kynžvart děkujeme za spolupráci při organizaci turnaje.

golf-channel-pt-2018-redbrook-cider-cup-16-08-kynzvart-329.jpg

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE - REDBROOK CIDER

Výroba REDBROOK CIDERŮ se nachází v centru ovocnářské a vinařské oblasti několik kilometrů od královského města Slaný v okolí Slánské hory. V této oblasti je ovoce pěstováno od 2. poloviny 20. století. Víc jak 2 roky jsme vyráběli cider, pro zábavu, pro sebe, pro kamarády, protože nás to bavilo a chtěli jsem mít na léto osvěžující pitíčko, které bude z jablek, bez chemie, na rozdíl od toho co si můžete koupit v běžných supermarketech. Po 2 letech jsme měli našlapané postupy a receptury potřebné k větší výrobě ciderů a v květnu 2017 jsme začali dokonce naše cidery prodávat. Před zahájením prodeje nás čekalo několik důležitých kroků a jedním z nich byl : vymyslet název pro cider. Název Redbrook vznikl kvůli tomu, že přes Slaný teče Červený potok a i když jsme patrioti, tak “Cider od Červeného potoka” nám v uších moc dobře nerezonoval. A samozřejmě brali jsme do úvahy i fakt, že když to půjde dobře, tak bychom mohli prodávat i do zahraničí. A Redbrook cider byl na světě  :-) . Hned na první akci v červnu 2017, na 2.ročníku SLAVNOSTÍ CIDERU jsme se umístnili na krásném třetím místě v hlasování účastníků tohoto festivalu. To nás samozřejmě moc potěšilo a ještě víc nakoplo.

golf-channel-pt-2018-redbrook-cider-cup-16-08-kynzvart-271.jpg

Momentálně máme v nabídce 4 druhy ciderů: - Premium – suchý 6%, - Original – polosuchý 5%, - Redfruit – polosuchý cider s vůní a barvou lesního ovoce 4% - Perry – polosuchý hruškový cider 5%

V Dřínově u Slaného pro Vás vyrábíme výhradně přírodní produkty. Od prosince 2017 máme v nabídce další novinku : 100% šťávu z ovoce, která se prodáva pod značkou APPELA. Jeden z hlavních důvodů pro tento název bylo, že základem moštů je jablko. Všichni asi znáte větu: …a na počátku bylo jablko… V naší nabídce naleznete 10 příchutí. Samozřejmostí je 100% jablko, a pak kombinace jablka s: hruškou, rakytníkem, aronií, černým rybízem, višní, červenou řepou, zázvorem, mrkví, nebo s jahodou. APPELY si můžete pořídit v 5 l balení BIB, které ocení hlavně rodiny s dětmi, dále v 1l a 0,3l skleněné láhvi. Redbrook cider i Appelu si můžete zakoupit ve Sklizenu, pak ve farmářských obchodech po celé republice, v Makru na Černém mostě, od dubna 2018 na Košík.cz a na našem novém eshopu. Všechny prodejny naleznete na našich stránkách na www.redbrook.cz. Aktivně se účastníme různých akcích, které jsou spojené s kvalitním jídlem, pitím, sportem, nebo zábavou pro celou rodinu po celé republice. Poznáte nás podle žlutozeleného Cidroenu, který nezaměnitelně patří k našim ovocným šťávám a ciderům.

Na závěr nezbývá dodat nic jiného než “Na zdraví”!

Tým REDBROOK cider a APPELA z Dřínova