Úvodní turnaj 5. ročníku exkluzivní Golf Channel Private Tour – LANOS CUP - odstartoval na hřišti Golf Mladá Boleslav za slunečného počasí a první Hole in One !

Ačkoliv původní předpověď hlásila pár kapek a po teplých dnech i bouřky, nad hřištěm se žádná mračna nestahovala a naopak vysvitlo sluníčko jak na nebi, tak jednomu z hráčů, který poprvé v životě zahrál Hole in One. Stalo se na jamce č. 14 (3 par přes rokli, vzdálenost ze žlutých odpališť 161 m). Šťastným mužem byl Štěpán Oberreiter, který od hřiště při vyhlášení obdržel certifikát, dárky a od Golf Channel 4 vouchery na Kácov, gratulujeme!

Hole in One však nebyla jediným zážitkem na dnešním turnaji. Pro hráče byly připravené dárky již při akreditaci, a další ceny si mohli uhrát na hřišti. Hlavním partnerem byla společnost LANOS, která pro ně připravila skvostné láhve vína, osušky a tolik žádané golfové míčky zn. Titleist. Krom toho se soutěžilo na jamce č. 12 o sluchátka Bang & Olufsen, a v tombole o vína Reisten, produkty společnosti Appela a Redbrook, vouchery na masáže SAMUI SPA a další krásné ceny. Nechyběly ani luxusní trofeje v podobě barevného „páva“ loga Golf Channel.

lanos-cup-(foto--ladislav-adamek)-014.jpg

Hru všem přítomným zpříjemnily i ochutnávky vín, 100 % ovocných šťáv a Cideru, či výborná místní kuchyně. A po hře se mohli hráči těšit z přítomnosti thajské masérky, která pomohla s uvolněním krční páteře.

Hřiště bylo po dlouhé zimě ve výborné kondici, některé hráče potrápily rychlejší greeny, jiné vodní překážky či jejich vlastní velké herní předsevzetí a touha po nejlepším výsledku.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

A na závěr trošku statistiky: celé startovní pole čítající 50 hráčů uhrálo 1 x eagle, 17 x birdie,  139 x par, 289 x bogey a pár horších, méně chtěných, výsledků. Nejnižší počet ran zahrál Vašek KUNA (75) a naopak nejvíce stablefordových bodů Daniel HEGER (39). Lepší HCP si domů odneslo 6 hráčů.

Výsledky vložených soutěží:

  • Longest Drive – muži (jamka č. 16)                                                 Václav KUNA
  • Longest Drive – ženy (jamka č. 16)                                                 Ivana LAŇOVÁ
  • Narest to the Pin (jamka č. 8)                                                          Pavel POSPÍŠIL (1,16 m)
  • Nearest to the Pin by Bang & Olufsen (jamka č. 12)                    Mikuláš TOUŠKA (2,97 m)

lanos-cup-(foto--ladislav-adamek)-122.jpg

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A (HCP 0 – 14)

1             HEGER Daniel

2             LEXA Pavel

3             KUNA Václav

Kategorie B (HCP 14,1 – 22)

1             TICHÝ Jan

2             JANOUŠEK Josef

3             KOUTALOVÁ Zuzana

 

Kategorie C (HCP 22,1 – 54)

1             SKÁLA Ivo

2             BEDNÁŘ Radomír

3             NEVRLA Jindřich

 

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

 

Při závěrečné tombole o TV LG od TV Golf Channel vylosovali zástupci společnosti LANOS (Pepa Hájek a Vašek Loukota) Jana VONDRÁČKA.

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání při dalším turnaji, který se koná 7. 6. na hřišti Panorama Golf Resort – Kácov.

lanos-cup-(foto--ladislav-adamek)-047.jpg

Hlavnímu partnerovi turnaje – LANOS – děkujeme za krásné ceny pro vítěze! Golf Mladá Boleslav děkujeme za báječnou spolupráci při organizaci turnaje a perfektní servis ! A firmě Malá Praha za výborný catering s přáním, ať se jim nejen v této sezóně daří uspokojovat velké nároky všech mlsných jazýčků !

lanos-cup-(foto--ladislav-adamek)-113.jpg

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE:

Společnost LANOS spol. s r.o. se jako největší partner a zástupce firmy GEZE zabývá prodejem, dodávkou, montáží a servisem samozavíračů, automatických dveří, pohonů oken a systémů RWA chráněných únikových cest. Dále prodejem a dodávkou komponentů pro skleněné konstrukce, které jsou schopni dodat také kompletně na klíč.

Více najdete na stránkách www.lanos.cz.