V pořadí pátý turnaj Golf Channel Private Tour 1 začal netradičně již v předvečer turnaje, kdy se hráči a hosté sjeli do hotelu Rezidence Golf, kde se od 19:00 konalo večerní posezení s grilováním. Nově přistavěná prostorná terasa a krásný letní večer doplněný o vynikající catering plný vůní přispěly k výborné náladě všech přítomných.

Skvělá nálada panovala i následující den, kdy se hřiště předvedlo ve své kráse a od rána do večera svítilo hřejivé slunce. Startovalo se postupně z jamky č. 1 a někteří hráči již po této úvodní jamce zavítali na driving „U Rudíka“, kde je čekala ochutnávka vín z vinařství Reisten a výborná domácí vajíčková pomazánka od Marušky.

Po 10 jamkách se zde hráči zastavili na občerstvení znovu a dopřáli si kávičku s domácími koláčky. I přes obavy marshalla, aby se hra příliš nezdržovala, byli hráči disciplinovaní a poslední flight obešel hřiště za necelých 5,5 hodiny.

gch-pt-2017-nikon-cup-18-08-ml-013.jpg

Hlavním partnerem turnaje byla společnost NIKON, od které hráči obdrželi knihy plné fotografií a další hezké ceny.  Vítězi jednotlivých HCP kategorií byli: Jaroslav OVSÍK, Lubomír SAVOV a Pavel JAVORSKÝ,  Ve vložených soutěžích zvítězili: Pavel LEXA (Nearest to Pin – 326 cm), Pavel CHMIEL (Longest Drive muži) a Sylva BROUKOVÁ (Longest Drive ženy).

gch-pt-2017-nikon-cup-18-08-ml-068.jpg

Po předání cen za umístění v HCP kategoriích a vložených soutěžích se přešlo k losování z vizitek (o vína z vinařství REISTEN) a ze skorekaret (o ceny v podobě voucherů na green fee, ubytování s green fee, vína a další dárky). Závěr turnaje patřil předání ceny TV LG od TV GOLF CHANNEL, kterou si odnesl Jan LEXA.

Všem vítězům a výhercům blahopřejeme! A všem přítomným děkujeme za účast !

Kompletní výsledkovou listinu najdete ZDE.

Hlavnímu partnerovi turnaje – NIKON – děkujeme za krásné ceny pro vítěze a Royal Golf Club Mariánské Lázně za spolupráci při organizaci turnaje. Velké poděkování též hotelu Rezidence Golf a hotelu Morris za výborný catering!

Residence Golf

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – NIKON:

Nikon patří k nejstarším a nejzkušenějším výrobcům optiky a fotografické techniky na světě. V letošním roce slaví 100. výročí od svého založení. Původně se zabývala výrobou dalekohledů a mikroskopů. O něco později se zaměřila na výrobu objektivů a fotoaparátů.

gch-pt-2017-nikon-cup-18-08-ml-016.jpg

Díky moderním laserovým dálkoměrům je Nikon dnes partnerem řady golfových hráčů. Pozitivní vztah ke golfu pomáhá pěstovat i u nejmenších hráčů projektem dětské golfové akademie – www.ngac.cz.

Více o společnosti a jejích produktech na www.nikon.cz.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »