V pořadí pátý turnaj Tour 1 se odehrál na nejstarším hřišti České republiky, které na Vás dýchne svojí nenapodobitelnou atmosférou. Turnaj se konal pod hlavičkou ČSOB Leasing, společnosti, která se honosí sloganem: Umíme vdechnout život vašim představám. Představy řady hráčů se v tento den týkaly povětšinou zahrání dobrého výsledku a strávení příjemného dne na golfu, což se vzhledem k mnoha skutečnostem podařilo na výbornou.

Příjemná teplota, azuro, sluníčko, milí lidé, výborný catering Golf hotelu Morris a na drivingu u Rudíka, velké množství cen a ochutnávek (vína Reisten, ovocné šťávy Appela), velmi pěkné výsledky, kdy jeden z hráčů zahrál 57 stablefordových bodů, to vše přispělo k pěknému dni v kouzelném prostředí golfového hřiště.

O krásné ceny společnosti ČSOB Leasing a dalších partnerů bojovalo celkem 45 hráčů a téměř každý si dnes něco odnesl. Nejlepší v jednotlivých HCP kategoriích dnes byli: Barbora STÁRKOVÁ, Petr FIŠER a Roman ŠÍPOŠ. Triumf ve vložených soutěžích získali: Barbora STÁRKOVÁ, Anna DZURENDA, Petr OTIEPKA a Pavel LEXA. Nejvíce stablefordových bodů uhrál Roman ŠÍPOŠ (57), nejnižší počet ran (77) zahrála Barbora STÁRKOVÁ.  Lepší HCP si dnes odneslo 12 hráčů. Všem gratulujeme !

golf-channel-pt-2018-csob-leasing-cup-17-08-m.lazne-002.jpg

Výsledky vložených soutěží:

  • Longest Drive – muži (jamka č. 4)                     Pavel LEXA

  • Longest Drive – ženy (jamka č. 4)                      Barbora STÁRKOVÁ

  • Nearest to the Pin by Bang & Olufsen (jamka č. 8)      Petr OTIEPKA (6,46 m)

  • Nearest to the Pin (jamka č. 9)                       Anna DZURENDA (2,31 m)

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A (HCP 0 – 13)

1                    STÁRKOVÁ Barbora

2                    VANTUCH David

3                    DZURENDA Anna

golf-channel-pt-2018-csob-leasing-cup-17-08-m.lazne-070.jpg

Kategorie B (HCP 13,1 – 20)

1                    FIŠER Petr

2                    HÁJEK Josef

3                    MALÝ Bohumil

 

Kategorie C (HCP 20,1 – 54)

1                    ŠÍPOŠ Roman

2                    LOUKOTA Václav

3                    HANÁK Rudolf

golf-channel-pt-2018-csob-leasing-cup-17-08-m.lazne-069.jpg

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

Při závěrečné tombole o TV LG od TV Golf Channel byl vylosován Martin KAVALÍR.

golf-channel-pt-2018-csob-leasing-cup-17-08-m.lazne-072.jpg

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání při posledním letošním turnaji, který se koná 19. 9. na hřišti Greensgate Golf & Leisure Resort.

Hlavnímu partnerovi turnaje – ČSOB LEASING – děkujeme za krásné ceny pro vítěze! Hřisti Royal Golf Club Mariánské Lázně děkujeme za perfektní spolupráci při organizaci turnaje, Golf hotelu Morris za skvělý catering a Rudíkovi na driving range za výbornou svačinu po 11 jamkách !

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – ČSOB LEASING

ČSOB Leasing je univerzální leasingová společnost. Nabízí zákazníkům širokou škálu produktů: finanční leasing, zpětný leasing, releasing, zákaznický úvěr, full-service leasing, operativní leasing, fleet management pro financování pořízení či užívání lehké i těžké dopravní techniky, strojů, zařízení, výpočetní techniky, technologií a technologických celků, včetně financování předmětů velkých pořizovacích hodnot (vagóny, letadla apod.) nebo syndikovaného financování. Svým partnerům, dodavatelům předmětů financování, je oporou ve financování skladových zásob.

golf-channel-pt-2018-csob-leasing-cup-17-08-m.lazne-030.jpg

  • ČSOB Leasing je členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC.

  • Své služby nabízí zákazníkům – podnikatelům a soukromým osobám – nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale i přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů.

Dceřinou společností ČSOB Leasing je ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. V úzké spolupráci se svou dceřinou společností ČSOB Leasing zajišťuje širokou škálu pojistných produktů od předních pojišťoven na českém trhu.

ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2008.

golf-channel-pt-2018-csob-leasing-cup-17-08-m.lazne-248.jpg

 

ČSOB Leasing byl oceněn v řadě soutěží o nejlepší finanční produkty či společnosti: Zlatá koruna, Zlatý měšec, Fleet Awards, CZECH TOP 100 či Flotila.

Více na www.csobleasing.cz