Casa Serena je ryze privátní mistrovské hřiště u Kutné hory a pro běžného golfistu nedostupné. Otevírá se pouze pozvaným hostům či návštěvníkům některého z prestižních turnajů, jež se tam konají. Nadchne tím, v jak skvělé kondici vždy je, ale vyžaduje přesnou hru, protože tu číhají hluboké bunkery a především hustý a vyšší rough. Kdo zahrál míč právě sem, měl jen velmi malou šanci na jeho vyhrání či nalezení.

Ačkoliv počasí hráčům přálo a déšť se hřišti velkým obloukem vyhnul, zrádné roughy příliš velkému počtu zlepšení v HCP nepřály. Přesto si i dnes hráči na stupních nejvyšších vezli domů kromě krásných cen v podobě dronů a vína od hlavního partnera turnaje - společnosti MDS ap - nový HCP. V kategorii MIX C zvítězil Rudolf HANÁK, pro kterého to byl první turnaj v jeho golfové kariéře, v kategori MIX B - Pavel KLIMUŠKIN a v kategorii MIX A – Steve NOVAK.

Vložené soutěže byly umístěné na jamce č. 9 (Nearest to Pin) a č. 18 (Longest Drive). Cenu za Nearest to Pin si odnesl Jan HOBZA (290 cm), který jen o 17 cm předčil Jaroslava MOUKU (307 cm). Longest Drive ženy vyhrála Jana SČUKOVÁ a v mužích měl nejdelší drive Martin KOČÍ.

Ceny vítězům předával za hlavního partnera turnaje Petr VYŠÍN, který kromě vítězů HCP kategorií odměnil i vítěze vložených soutěží a po turnaji zároveň vyhlásil vítěze TV LG od TV GOLF CHANNEL. Tím se stal Milan BARAN, který věnoval TV zařízení pro děti KLOKÁNEK v Hostivicích u Prahy.

Všem vítězům a výhercům blahopřejeme a všem přítomným děkujeme za účast!

Kompletní výsledkovou listinu najdete ZDE.

Hlavnímu partnerovi turnaje – MDS ap – děkujeme za krásné ceny pro vítěze.

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – MDS ap

MDS ap je nástupnickou společností Sybase products s více než dvacetiletou historií na rozvíjejících se trzích regionu EMEA. Jsme SAP Silver Partner, který pomáhá podnikům lépe zavádět technologie společnosti SAP, stejně jako další nejlepší řešení z nabídky partnerských společností. Naše technologická odbornost se týká oblastí Business inteligence/analytics, Data Management, Enterprise Performance Management (EPM), Finance Management, mobility, elektronického bankovnictví, ERP, Enterprise Architecture  a řízení lidského kapitálu.

Vítězná kombinace našich technických dovedností, bohatých zkušeností a projektové činnosti, nám umožnila pomoci mnoha globálním a regionálním zákazníkům zlepšit svůj obchodní výkon a dosáhnout růstu.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Turnaj na Casa Serena byl zároveň posledním turnajem z Tour 1. Děkujeme všem účastníkům za krásné dny strávené na golfu a těšíme se spolu s Vámi na další ročník – Golf Channel Private Tour 2018 ! Termíny a hřiště 2018 Vám upřesníme v nejbližších dnech, srdečně zveme k účasti a těšíme se na Vás !