Golf Channel Private Tour na sklonku léta zavítala na hřiště v západních Čechách, konkrétně na Cihelny a druhý den do Mariánských Lázní. Obě hřiště byla i přes letní tropy a sucha ve velmi dobré kvalitě, takže si hráči mohli užít hezkou hru, a to i vzhledem k příznivému slunečnému počasí.

Hlavním partnerem čtvrtečního turnaje byla společnost REISTEN, která připravila pro hráče ochutnávku vín a krásné dárkové balení ze své nabídky.

Vítězi jednotlivých HCP kategorií, kteří se tak mohli radovat z cen a odnést si domů kromě luxusních trofejí ze sklárny ASTERA i výborná vína, se stali: Michal KREJZA, Otto TOMÁŠ a Jan BIELKO. Ve vložených soutěžích kralovali: Luboš SAVOV (Nearest to Pin – 225 cm), Jan HOBZA (Longest Drive muži) a Ivana LAŇOVÁ (Longest Drive ženy).

gch-pt-2017-reisten-cup-17-08-cihelny-068.jpg

Po předání cen za umístění v HCP kategoriích a vložených soutěžích se přešlo k losování z vizitek (o vína z vinařství REISTEN) a ze skorekaret (o ceny v podobě voucherů na green fee, ubytování s green fee, vína a další dárky). Třešinkou na dortu pak byla výhra v podobě TV, kterou si s velkou radostí odnesl Milan LAITL.

gch-pt-2017-reisten-cup-17-08-cihelny-094.jpg

Všem vítězům a výhercům blahopřejeme! A všem přítomným děkujeme za účast !

Kompletní výsledkovou listinu najdete ZDE.

Hlavnímu partnerovi turnaje – REISTEN – děkujeme za krásné ceny pro vítěze!

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – REISTEN:

Reisten Víno znalců

Osobitá vína pojící v sobě vášeň, jedinečnou atmosféru pálavské krajiny, respekt a ohleduplný přístup k přírodě.

gch-pt-2017-reisten-cup-17-08-cihelny-125.jpg

Vinařství REISTEN bylo založeno v roce 1999 s prvotním záměrem produkovat jen velmi  kvalitní vína určená pro vysokou gastronomii či vinotéky, ale i pro všechny, kdož si chtějí  víno skutečně vychutnat a užít. Tomu byla podřízena nejen volba viničních tratí, výběr  odrůd, způsob pěstování a sklizně, ale v neposlední řadě pak i zpracování hroznů a  samozřejmě celá výroba. Byly osazeny vlastní vinice a vinařství tak získalo nezávislost na dodavatelích hroznů,  což umožňuje vyrábět stále lepší a lepší vína. V roce 2001 vinohradníci zahájili výsadbu a poprvé víno výhradně z vlastních hroznů vyrobili v ročníku 2005.

Krajina pod Pálavou disponuje jedinečným geniem loci a je velmi obohacující, ale také odpovědné být zde vinařem. Šetrné zacházení s vinicemi, respekt a ohleduplný přístup k přírodě jsou součástí filozofie vinařství Reisten. Proto je naší snahou minimalizace používání chemických ochranných prostředků ve sklepním hospodářství i při ošetřování vinic, orientace na používání moderních ekologických přípravků a vytváření vyváženého ekosystému.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Více o společnosti a jejích produktech najdete na www.reisten.net.