Třetí podnik Golf Channel Private Tour 2016 – Tour 2 zavítal až na západ Čech. Konkrétně na hřiště Golf Resortu Františkovy Lázně – Hazlov, kde se hrál turnaj 5P Agency Cup. Součástí série byl hned o den později další turnaj v Mariánských Lázních.

Kdo si představoval, že na osmnácti jamkách nedaleko německé hranici, to bude jen jakási procházka po lázeňské promenádě, hluboce se mýlil. Na hráče čekalo sice krásné a do okolní a přírody krásně uložené, ale také obtížné hřiště.

Účastníci turnaje se tak mohli sice kochat nádhernými výhledy na jednotlivých jamkách, ale zároveň museli řešit golfové rébusy, jak si s nimi poradit. Někdo byl úspěšnější, někdo méně, ale tak to už na golfu bývá.

Ostatně, i v "anketě" mezi hráči po turnaji zaznělo při hodnocení hřiště nejprve slůvko „nádherné“ a až na druhém místě "obtížné". I tak si ale řada hráčů dokázala vylepšit svůj handicap.

Na hráče opět čekali tradiční vložené soutěže včetně nearest to pin na jamce č. 12, longest drive na šestnáctce, ale také o hole-in-one na tříparové šestce. To nepadlo, a tak cena v podobě LG Styler nového majitele nezískala.

Po osmnácti jamkách byli těmi nejspokojenějšími vítězové jednotlivých kategorií Václav Kuna, Martin Dzivjak a Marek Chvojka. Nearest vyhrál Jiří Renner, longest mezi muži Karel Dočekal a mezi ženami Kateřina Růžanská.

Spokojení ale mohli být i další účastníci, kteří si odnesli další zajímavé dárky z tradiční tomboly. Hlavní cenu v rámci akce TV LG od TV Golf Channel získal Bruce Workman.

Ceny pro vítěze i vložených kategorií věnovala společnost 5P Agency, skleněné trofeje pak sklárna Ajeto a další ceny pak společnosti Milujeme Itálii, CK Bilyana a Kaskáda Brno.

Turnaj se "dohrával" ještě večer po přesunu do luxusního hotelu Rezidence Golf v Mariánských Lázních, kde byly pro hráče připravené dobroty na grilu, živá hudba a ubytování. V sobotu pak série pokračovala čtvrtým turnajem na královském hřišti v Mariánkách.

Letošní novinkou je také cena pro vítěze tour - luxusní zájezd pro 2 osoby od cestovní kanceláře Bilyana do hotelu Regnum v Beleku. Vítěze budeme znát na konci celé tour, v září 2016.

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme a partnerům turnaje děkujeme za krásné ceny!

Výsledková listina ZDE.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Představení společnosti 5P AGENCY

Ve společnosti 5P AGENCY pomáháme svým klientům v přímé komunikaci (direct marketingu) se zákazníky. Používáme při tom všechny dostupné prostředky: ať už se jedná o dopisy, e-maily, katalogy, časopisy, e-newslettery, SMS zprávy nebo odchozí či příchozí hovory.

Kreativní nápady, které pomáhají prodávat, umíme nejen vymyslet, ale i kompletně zprodukovat. Tiskneme digitálně i ofsetem, kompletujeme zásilky i balíčky a adresně je odesíláme. Více informací najdete na: www.5pagency.cz.