Úvodní turnaj premiérové Golf Channel Business Tour se hrál na Karlštejně. Akce s názvem DELOR SLOVANSKÝ DŮM CUP se konala ve středu 12. června a ani tropické počasí hráčům nezabránilo ve skvělém golfovém zážitku.

Vítězstvím si ho navíc okořenili Michal Rašek (HCP kategorie 0-12), Jan John (12,1-23) a Libor Malý (23,1-54). Vložené soutěže ovládli Tomáš Csiszar, který byl nejblíže jamce na tříparové trojce, a Ivana Škopíková s Alešem Mikulcem, kteří do na devítce napálili nejdál.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Zpestřením byla speciální výzva na 12. jamce, kde se hrálo košile v hodnotě 2490 korun od společnosti Delor. Kdo se vsadil a zahrál par, bral jednu košili, za birdie byly košile dvě a za případné eso oblek na míru v hodnotě 30 tisíc. Kdo se ale vsadil a par nezahrál, musel si košili sám koupit.

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE:

V zakázkovém krejčovství Delor ve Slovanském domě klademe důraz na individuální potřeby a osobnost každého klienta. Náš cíl je jednoduchý. Chceme, aby se všichni klienti cítili skvěle v oděvech šitých na míru ve zpracování bespoke či made-to-measure.

V Deloru si zakládáme na vysoké preciznosti zpracování, osobním přístupu módních konzultantů ve spojení s jedinečností tkanin značky Dormeuil, vyrobených v Anglii. Našich služeb využívají přední manažeři, politici, sportovci a umělci.

Bude nám ctí postarat se o Váš šatník včetně úprav a kompletního servisu oděvů. Rádi Vás přivítáme v našem salonu v zahradě Slovanského domu.