Je to přesně rok, co spatřil světlo světa nový web televizní stanice Golf Channel. Z čistě statického webu se 5. května 2014 stal moderní informační portál, který si rychle vybudoval silnou pozici v českém golfovém prostředí. A to pouze díky vám, našim čtenářům.

Štítky:

Snažíme se vám přinášet ty nejaktuálnější a nejzajímavější informace z domácího i zahraničního golfového prostředí. A to den co den, od rána do večera, abyste mohli být golfu neustále na blízku.

Sami jsme si k prvním narozeninám nadělili předčasný dárek - responzivní design a novou podobu Zelených stránek golfu. Díky nim máme nyní větší prostor pro zachycování dění na našich hřištích, a to z pohledu čistě amatérského.

Během uplynulého roku pak byl podle vašeho zájmu jasnou jedničkou Ryder Cup, jen těsně následovaný Czech Masters a také vším, co se točilo kolem Romana Šebrleho.

Sami jsme zvědaví, co vás bude nejvíce zajímat v měsících a doufáme že i letech následujících. Pro zajímavost přikládáme pár zajímavých faktů, díky kterým je www.golfchannel.cz nejčtenějším golfovým portálem v Česku a na Slovensku.

445 - nejpoužívanější klíčové slovo "PGA Tour" bylo k článku přiřazeno v tolika případech. Následuje European Tour (343), Tiger Woods (213) a Rory McIlroy (208).

2481 - přesně tolik článků jsme pro vás za první rok napsali, dělá to necelých sedm článků denně. Uffff

5004 - tolik lidí si přečetlo nejčtenější článek na webu. Byl jím komentář Veřejný hon na Šebrleho, který nemá logiku.

14 291 - co se týče zobrazení, není pro nás příliš velkým překvapením, že u vás vyhrála fotogalerie Partnerky hvězd Ryder Cupu na hřišti i mimo něj.

108 906 - přesně tolik uživatelů internetu alespoň jednou zavítalo na naše stránky. Věříme, že to nikdy nebylo jedinkrát.

1 949 896 - tolik stránek jsme všichni společně za první rok zobrazili.

Také jste zvědaví, co nabídne další rok?

Ještě jednou, díky.