academy-stacked-flat-rgb.jpg

 

Jako první svého druhu v Evropě, Vám přinášíme možnost, zapojit se do Golf Channel Academy. Tento projekt se zaměřuje na rozvoj Vašich golfových dovedností. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo zdatný golfista, využijte možnost naučit se hrát jako profesionál. Golf Channel Academy Vám pomůže na cestě za úspěchem.

Základní filozofií Golf Channel Academy je intenzivní koučink probíhající po určitou dobu.Trenér Golf Channel Academy je uznávaný profesionál se zkušenostmi ze Spojených států.

ga-vlajka.jpg

Nabídneme Vám 5 druhů speciálních a ojedinělých lekcí, které Vám pomohou zdokonalit hru. Více informací o jednotlivých lekcích naleznete v ceníku.

Co je Golf Channel Academy?

Golf Channel Academy je skupina pečlivě vybraných golfových trenérů nejvyšší úrovně v dané lokalitě s podporou Golf Channel, lídrem v oblasti golfové zábavy, výuky a zpráv. Každý trenér byl pečlivě vybrán a prověřen, aby mohl být považován za nejlepšího z nejlepších.

Golfisté studující v Golf Channel Academy budou mít nejen možnost učit se od těch nejlepších trenérů v oboru, ale zároveň budou moci sledovat svůj pokrok za pomoci nejmodernějších měřících zařízení a propracovanému systému komunikace mezi hráčem a  trenérem, jenž urychlí zlepšování jejich výkonnosti.