A.J. je známý golfový odborník a trenér. Za svoji relativně krátkou golfovou kariéru, kterou začal v roce 2000, nasbíral mnoho zkušeností v USA i Evropě.

Je zakladatelem A.J. Mac Golf Industries v západním New Yourku. Od roku 2000 je členem PGA of America, poté se přesunul do střední Evropy v rámci projektu rozvoje golfu. Působil jako Head Professional  na Karlštejně a stál u vzniku GolFLab Academy v roce 2003. Od té doby ho řadíme mezi nejúspěšnější trenéry ve střední Evropě. Jeho portfolio je opravdu široké a pracuje s hráči od začátečníků po golfové profesionály.

Je to skutečnou špičkou svého oboru: PGA professional, má licenci TPI Fitness, HearMath, Seven Habits facilitator. Vzdělává se v oborech bio mechaniky a kinesiologie. A.J. svým přístupem a znalostmi zajišťuje svým studentům ideální tréninkové prostředí.

Je autorem publikace G-RAM The Holy Grail of Golf (G-RAM Zlatý grál golfu), která bude brzy k dostání na českém trhu. Je zakladatelem společnosti G-RAM, která se zabývá průlomovým designem golfového materiálu a vývojem dalších aplikací.

Spolupracuje a podílí se na tréninku mnoha českých profesionálů například Jana Cafourka, Lukáše Tintěry nebo Evy Koželuhové.