academy-stacked-flat-rgb.jpg

 

Golf Channel Academy je pro Vás připravena v Golf Resort Black Bridge a v prodejně Golf House.

Golf Resort Black Bridge

Krásné, mistrovské hřiště přímo v Praze s ideální dostupností a veškerým zázemím. Nachází se na Černém mostě jen několik minut od centra města.

Výtečná restaurace, kompletně vybavená klubovna, osmnáctijamkové hřiště, driving range, tréninkové plochy na krátkou hru, Trackman, fitting holí… Vše na jednom místě. Golf Resort Black Bridge tak patří mezi TOP resorty v Střední Evropě a ve spojení s Golf Channel Academy se jedná o vrcholný tréninkový komplex v ČR.

Pro klienty Golf Channel Acadamy je připravena nejmodernější technika na analýzu švihu. Speciální prostory pro rozbor a příjemné prostředí tréninkového centra. Tak neváhejte a zkuste Golf Channel Academy v Golf Resort Black Bridge.

golf-resort-cerny-most-a-s-1224228.jpg

 

 

 

 

 

Národních hrdinů 891

190 12 Praha 9 – Dolní Počernice

Pro více info klikněte zde

Indoor Centrum Golf Channel Academy v Golf House

Golf Channel Academy to není jen venkovní trénink a za špatného počasí nic. Představujeme vám Indoor tréninkové centrum v Praze v Golf House.

Golf House ve spolupráci s Golf Channel nabízejí kompletní golfový servis. Od nákupu nového vybavení, přes fitting holí, putting green až po tréninkové zázemí s nejmodernějšími přístroji na analýzu Vaší hry. To vše na jednom místě v příjemném prostředí prodejny na pražském Chodově v ideální dostupnosti a možnosti parkování přímo před Golf House.

Zázemí Golf Channel Academy Vás bude bavit a proč nás navštívit?

Klienti Golf Channel Academy mají přístup k nejmodernějším technologiím na analýzu švihu. Odpalovací monitory, video a 3D biomechanická analýza. Samozřejmostí je proškolený personál ve všech oblastech hry včetně fyzického i mentálního tréninku podle regulí Golf Channel Academy USA. Schopnosti našich trenérů dávají možnost individuálně optimalizovat každého hráče. Tak neváhejte a zkuste Golf Channel Academy v Golf House.

golf house

Türkova 1272/7

149 00 Praha 4 - Chodov

Pro více info klikněte zde