Dnes večer se můžete těšit na další premiérové tréninkové lekce nebo zábavnou talk show s Davidem Fehertym a jeho hosty.

Tréninkový pořad School of Golf patří do výstavní skříně naučných pořadů Golf Channelu a pravidelně přináší zajímavé technické novinky pro zdokonalení vaší hry. Dnes večer ve 20:30 se dozvíte, jak zlepšit přesnost při zasahování fairwayí a greenů.

Showman, dlouhodobý moderátor a reportér Golf Channel David Feherty ve své talk show přivítá tento týden velké sportovní hvězdy. Golfisty bude reprezentovat 13násobný vítěz PGA Tour Mark Calcavecchia. Zajímavým hostem bude i bývalá hvězda basketbalového týmu Miami Heat a dvojnásobný šampion NBA Ray Allen, a v neposlední řadě pobaví i baseballový nadhazovač Chicago Cubs Jon Lester. Feherty Show začíná ve 21:30.

Potřebujete vylepšit puttování? Tak pro vás máme ideální tip. Cameron McCormick ukáže, jaký puttovací dril učí i hvězdného Jordana Spietha. Tréninková lekce trochu jinak The Skill Code začíná v premiéře dnes večer ve 22:30.

Tipy jak strávit dnešní golfový večer máte, tak příjemnou zábavu s Golf Channel.