Na tři týdny opouští PGA Tour americký kontinent, aby už tento týden zahájila v Koreji asijský trip prvním turnajem. Od čtvrtka do neděle se uskuteční The CJ Cup at Nine Bridges. A bude u toho i řada skvělých hráčů. Bitva o titul na ostrově Čedžu bude chutným předkrmem před blížícími se nadupanými akcemi v Japonsku a Číně.

Štítky:

CJ Cup je první akci tzv. asijského swingu. Druhou je japonský ZOZO Championship, kterému bude předcházet pondělní Japan Skins. PGA Tour pak túru po asijském kontinentu uzavře turnajem WGC – HSBC Champions v Číně.

Už v Jižní Koreji si diváci přijdou na své. Ve startovním poli nechybí světová jednička a obhájce titulu Brooks Koepka. Třetí ročník CJ Cupu pak okoření svou premiérovou účastí Phil Mickelson, debut v letošní sezóně zažije Jordan Spieth a dorazil také vítěz premiérového ročníku Justin Thomas.

V limitovaném startovním poli 78 hráčů se nachází celkem 8 účastníků letošního Presidents Cupu, z nichž tři jsou Američané, pět hráčů pak bude hájit barvy mezinárodního týmu.

Premiéru v novém ročníku PGA Tour kromě Mickelsona zažije v Jižní Koreji také Patrick Reed, po kratší odmlce se znovu představí norská kometa Viktor Hovland a na sponzorskou pozvánku startuje bratr Brookse Koepky Chase Koepka, který svého staršího a úspěšnějšího bratra porazil na Shriners Hospitals for Children Open.

CJ Cup se uskuteční na hřišti The Club at Nine Bridges s délkou 6 580 metrů a parem 72. Klub otevřel v roce 2001 a záhy se stal jedním z prvních resortů, který hostil turnaje LPGA. Od roku 2017 se na jeho hřišti hraje PGA Tour.

Přímé přenosy ze všech turnajových kol můžete sledovat na Golf Channel. Jen si musíte trochu přivstat. Od čtvrtka do neděle vysíláme vždy od 04:00 od 08:00.