Na závěr roku 2018 jsme si pro vás připravili tematické vysílání k tomu nejlepšímu, co jste s námi mohli během uplynulých 12 měsíců sledovat. Vrátíme se tak k pro Evropu vítěznému Ryder Cupu, zrekapitulujeme si nejlepší turnaje roku a samozřejmě nevynecháme ani velký návrat Tigera Woodse, kterému rovnou popřejeme také k narozeninám.

Vše odstartujeme na první svátek vánoční 25. prosince, tedy na Boží hod. Během něho se podíváme na ty nejlepší turnaje roku na European Tour včetně vyvrcholení Rolex Series.

Postupně navštívíme British Masters, Turkish Airlines Open, Nedbank Golf Challenge a vše zakončíme v Dubaji závěrečným DP World Tour Championship.

O den později na Štěpána přeletíme oceán a podíváme se na dramatické vyvrcholení PGA Tour.

Do programu jsme zařadili finálová kola všech čtyř turnajů play off FedEx Cupu, tedy konkrétně turnajů The Northern Trust, Dell Technologies Championship, BMW Championship a TOUR Championship.

Následující tři dny, tedy od 27. do 29. prosince, budou patřit Ryder Cupu. A to především tomu letošnímu pro Evropu vítěznému z Paříže, připomeneme si ale i americký domácí triumf z Hazeltine z před dvou let.

Neděle 30. prosince bude velký den Tigera Woodse. Americká golfová superstar oslaví své už 43. narozeniny a my mu k nim popřejeme jeho nejpovedenějšími turnaji roku 2018 včetně toho vítězného z East Lake.

Na Silvestra si pak připomeneme všechno důležité, co se letos událo v rámci akcí World Golf Championship a na Nový rok si pak pustíme tři vůbec nejprestižnější turnaje, které jsme v roce 2018 vysílali - US Open, PGA Championship a The Players.

Protože jak se říká jak na Nový rok, tak po celý rok.

A můžeme vám slíbit, že v roce 2019 vám nabídneme nejširší nabídku přenosů v historii, včetně tří majorů, LPGA i s Klárou Spilkovou a dalších skvělých turnajů.