Golfový svátek v podobě U.S. Open je třeba pořádně oslavit a proto si pro vás Golf Channel ve spolupráci se společností Lexus  Praha připravil soutěž, kde výhrou bude zapůjčení vozu Lexus na celý víkend.

Společnost Louwman Motor Praha otevřela v pražské ulici Bavorská nové dealerství značky Lexus. Do nových prostor, které splňují přísné standardy a jsou v duchu nového retailového konceptu značky Lexus, se přesunula začátkem roku 2017 a je zde k vidění kompletní aktuální nabídka značky Lexus.

lexus--003.jpg

Nový pražský showroom Lexusu je nejmodernější v ČR a zároveň patří i mezi nejkrásnější v Evropě. Disponuje celkovou plochou 5 400 m2 , prodejní plochou o velikosti 500 m2 a servisní zónou o rozloze 450 m2, vybavenou nejmodernější laserovou geometrií či prostorem pro ruční mytí vozů.

lexus--005.jpg

„Naše očekávání od nového autosalonu jsou vysoká a měla by potvrdit celosvětový trend této výjimečné značky i v budoucnosti,“ říká Zdeněk Čejka, Lexus manager společnosti Lexus Praha, a doplňuje: „Nové úžasné modely, vysoký zájem zákazníků a strmý nárůst prodejů zajišťují skvělý start v roce 2017. Nová provozovna zcela v duchu nových standardů Lexus 2020 ještě umocňuje posílení, které se značkou Lexus prožíváme. Uvedení exkluzivního kupé LC a vlajkové lodi LS v průběhu letošního roku je tak perfektně načasováno.

Lexus (Foto: lexus.cz)

Celý tým Lexus Praha se těší na nadcházející období, kdy bude moci pokračovat v nastavené kvalitě a současně představit klientům zcela nový koncept „Omotenashi“, který představuje novou dimenzi poskytování služeb. Potvrzuje se, že rozšířená modelová řada přilákala hodně nových zákazníků a zájem o hybridní pohon neustále roste. Z celkového počtu prodaných vozů mají hybridní modely podíl 93%.“

Více na www.lexus-praha.cz

Soutěžní otázka:

Jak se nazývá pohon 4x4 u vozů značky Lexus?

a)      E-FOUR

b)      E-55

Správné odpovědi posílejte na mailovou adresu soutez@golfchannel.cz. Do předmětu zprávy nezapomeňte napsat LEXUS.

Soutěž probíhá od 14.6. 12:00 do 18.6. 23:59. Vyhrává správná odpověď, která přijde jako 333. v pořadí.

Vyhrát můžete vůz Lexus RX 450h na celý víkend od Lexus Praha, který si prohlédnete buď přímo v showroomu Lexus Praha nebo v naší fotogalerii.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »