Pravidelné úterní premiéry tentokrát přinesou zajímavé tréninkové techniky, které vám zlepší golfový švih i cit pro putter. Také vám ukážeme, jaký je rozdíl mezi profesionálním a amatérským švihem. Chybět nebude ani trocha kvalitního humoru s Davidem Fehertym.

V úterý večer od 21:00 vám Davis Toms ukáže rozdíl mez švihem profesionálního a amatérského hráče. Několikanásobný vítěz na PGA Tour a Champions Tour vysvětlí, že přesnost a délka ran nezáleží jen na síle a rychlosti. V pořadu Golf Channel Academy tak zjistíte, jak je důležitá stabilita i rovnováha při samotném švih.

Na posezení u Davida Fehertyho se o půl desáté zastaví dvojice zkušených amerických profesionálů Tom Lehman a Justin Leonard.

V zábavné show se přítomní podívají pod pokličku PGA Tour, probere se i působení Lehmana u amerického týmu na Ryder Cupech nebo některé vtipné oslavy titulů v podání Justina Leonarda.

Drive, Chip and Putt je nejen celoroční soutěž pro mladé golfisty a golfistky po Spojených státech s finále v Augustě před slavným Masters, ale také další díl tréninkového pořadu School of Golf.

Zvládnout tři základní herní činnosti vás naučíme na Golf Channel v úterý ve 22:30. Program na úterní večer tedy už máte, nezbývá než popřát příjemnou zábavu.