Úterní večer patří na Golf Channelu premiérám zajímavých pořadů. Fanoušci golfu se mohou těšit na cenné rady v našich tréninkových lekcích nebo na zábavnou talk show s exklusivními hosty.

Po texaských hřištích vás provedeme v dalším dílu School of Golf a ukážeme zajímavými tipy, jak vylepšit váš course management. Neopomene vysvětlit, jak zvládat kritické situace ve hře a jak ušetřit rány v poli i na greenu. School of Golf začíná v úterý od 20:30.

Od půl deváté na všechny milovníky dobré zábavy čeká show Davida Fertyho. Populární reportér a moderátor tento týden přivítá Paula Azingera a Boo Weeklyho.

Tématem bude jejich rivalita z nejlepších let na PGA Tour. Zasmějete se i nad jejich osobním životem nebo nad historkami ze společného cestování po turnajích.

Nezapomeňte si pustit Feherty Show v úterý od 21:30.

Golf Channel Academy vám nabízí každý týden výborné tréninkové rady. Ani tentokrát nebude chybět sestava naši expertů v čele s Davidem Duvalem.

Bývalý major šampion a světová jednička poradí, jak zpřesnit drajvy. Hra z teečka je velmi důležitou součástí a tak si ji vylepšete společně s Golf Channel Academy v úterý od 22.30.