Poprvé v historii bude v Česku možné během přímého televizního přenosu z Ryder Cupu sledovat aktuální vývoj kurzových sázek na tuto událost.  Sázková kancelář Tipsport se dohodla s Golf Channelem a tuto možnost nabídne společně divákům při přenosech z Paříže.

„Naši bookmakeři budou bedlivě sledovat každý souboj na Ryder Cupu a budou nabízet sázkařům tzv. live sázky. Ty se díky technologickému propojení s televizí Golf Channel budou pravidelně objevovat na obrazovce, obvykle po každé třetí jamce,“ popisuje Lubomír Ježek, manažer sponzoringu a televizních operací Tipsportu.

Největší česká sázková kancelář samozřejmě vypsala tradiční sázky před začátkem Ryder Cupu, přičemž na vítězství favorizuje tým USA s kurzem 1,67:1, zatímco Evropané mají kurz 2,25:1. Vsadit si lze ovšem i na remízu 14:14 (kurz 12:1) nebo také na to, o kolik bodů jeden či druhý tým celkově zvítězí.

Tipsport

„Live sázky, které lze podávat prostřednictvím internetu z počítače nebo z mobilu, ovšem nabízejí ještě větší adrenalin, protože jimi lze pružně reagovat přímo na průběh jednotlivých duelů,“ dodává Ježek s tím, že hlavním tahákem bude live sázková příležitost na výsledek duelu právě soupeřící dvojice či čtveřice.