V pořadí druhé letošní Golf Channel Open se uskuteční v polovině června na Černém Mostě. V neděli 16. června na vás však nečeká jeden, ale hned dva turnaje, ve kterých oceníme celkem 32 nejlepších golfistů. A ceny jsme si opět připravili exkluzivní, řadu z nich nikde jinde nezískáte.

Štítky:

Ve hře tak pro ty vůbec nejlepší budou opět místa v Pro-Am turnaji Challenge Tour na slovenském Penati nebo VIP vstupenky na letošní v pořadí již šestý ročník D+D REAL Czech Masters, jediného turnaje European Tour pořádaného v Česku.

PŘIHLÁŠENÍ NA DOPOLEDNÍ TURNAJ ZDE

Jeden z nejdelších dnů v roce nám dovolí uspořádat dva turnaje stylem startu canon. První bude startovat v 8:00, druhý ve 14:00. V každém budou opět dvě rovnoměrně rozdělené kategorie, ze kterých bude vždy oceněno osm nejlepších hráčů. Proto je připraveno celkem 32 cen.

PŘIHLÁŠENÍ NA ODPOLEDNÍ TURNAJ ZDE

Každý hráč se navíc na tříparové 10. jamce utká s profesionálem a trenérem Golf Channel Academy AJ McAdamem v tradiční soutěži Beat the PRO. Kdo bude blíže jamce, získá věcnou cenu od Golf House.

Partnery akce kromě Golf Channelu a Černého Mostu jsou Relmost, promotér European Tour a Challenge Tour v Česku, Golf House, Noi Italia, Proquip. Ceny do jednotlivých kategorií jsou následující.

Ceny do kategorií

1. místo - účast v PRO-AM turnaji Slovakia Challenge na Penati v rámci Challenge Tour
2. místo – VIP vstupy na turnaj D+D REAL Czech Masters v rámci European Tour na Albatrossu
3. místo – voucher na fee Golf Resort Black Bridge
4. místo – věcné ceny od partnera turnaje Golf House
5. místo – věcné ceny od partnera turnaje ProQuip
6. místo – věcné ceny od partnera turnaje Noi Italia
7. místo – cena od partnera resortu - Pilsner Urquell
8. místo – věcná cena od Golf Resort Black Bridge