V úterý večer nesmí žádný fanoušek golfu chybět u vysílání Golf Channel. V našem programu máme opět premiéry tréninkových pořadů School of Golf a Golf Channel Academy. Na své si přijdou i fandové dobrého humoru Davida Fehertyho.

Martin Hall a Blair O´Neal zavzpomínají od 20:30 v pořadu School of Golf na golfového krále Arnolda Palmera. Od základu rozeberou jeho švih, který přinesl golfovou revoluci a svému majiteli sedm major titulů.

Společně prožijeme i nezapomenutelnou tréninkovou lekci s Arnoldem Palmerem na slavném hřišti Bay Hill, kde se koná jeden z nejvýznamnějších turnajů PGA Tour Arnold Palmer Invitational. Nezapomeňte, startujeme už o půl deváté na Golf Channel.

Zábavná talk show Davida Fehertyho a jeho hostů pobaví a občas i šokuje. Tento týden se můžeme těšit na španělské duo Sergio Garcia a Rafa Cabrera Bello. Tématem bude legendární Ryder cupový pár Ballesteros/Olazábal nebo Garciův těžký rok po triumfu na Masters. Feherty Show sledujte v úterý ve 21:30.

Pálit jako profesionální hráč je snem každého amatéra. Major šampion a spolukomentátor amerického Golf Channelu David Duval ukáže, že 260 metrové drajvy nemusí být zákonitě scifi. Chce to jen plný švih a pořádnou rotaci. Dívejte se na další premiérovou epizodu Golf Channel Academy od 22:30.